Image
Top
Navigation

BALTOS KNYGOS IDENTITETAS

 

BK-logo

0B8B3018

0B8B2995

VIZITINĖS KORTELĖS

0B8B3000

UŽRAŠINĖ / BYLŲ SKIRTUKAI / LIPDUKAI

0B8B3008

BK-logo-NUNU

ANTSPAUDAS / VOKAS / BLANKAS

Klientė:

Finansininkė Edita Krukienė

Data:

2014 ruduo

Atlikti darbai:

Logotipas, vizitinė kortelė, skirtukai byloms, antspaudas, blankas, lipdukai, interneto svetainė.

Aplankyti svetainę
APIE PROJEKTĄ:

Kol dirbau reklamos agentūroje, Edita skaičiavo ir mokėjo man atlyginimą, mat dirbo ten finansininke. Iš agentūros išėjau jau prieš kelis metus, tačiau atlyginimą iš jos ir vėl gavau! :) Tik šį kartą už įvaizdį, kurį sukūriau jos asmeninei įmonei, teikiančiai buhalterijos paslaugas. Agentūroje ji tebedirba, bet kiek žinau – jau nebeilgai – Baltų Knygų ofisiukas jau visas išpuoselėtas ir išdabintas laukia besidominčių klientų. :)

Visų pirma noriu super stipriai pabrėžti, kad Editos gyvenimas aplinkiniams atrodo maždaug šitaip – “Ko dar norėti??”, “Gi taip gerai gyveni!?”, “Mesti gerai apmokamą darbą dėl….dėl ko??” ir pan. Ir vis dėlto šita moteris turi tokį vidinį užtaisą ir tokią užburiančią gyvybinę energiją, kad aš suprantu, jog anksčiau ar vėliau ji turėjo susidurti su vidiniais prieštaravimais, kasdien šaukiančiais apie norą būti nepriklausoma, laisva, valdyti savo gyvenimo laiką ir turinį. Jei ir to negana, turiu pasakyti, kad ši moteris turi dar ir gana retą savybę – altruizmą, kitaip – nenumaldomą norą padėti aplinkiniams nesiekiant sau naudos, tiesiog natūraliai iš širdies kylantį rūpestį tais, kuriems sekasi mažiau, ar tais, kuriems protelio Dievulis įkrėtė mažiau. Ji turi ir teigiamų pedagogo savybių, ir kantrybės, ir strateginio  įžvalgumo, ir patirties, ir smalsumo, ir laputės-snaputės gudrumo ir visko visko, ko tik reikia žmogui, kuriam perleistum valdyti savo pinigus. Turi ji ir gerą jumoro jausmą, oratorinių sugebėjimų, todėl pažadu, kad kiekvienas vizitas pas ją – tarsi maža šventė – vis sužinai kąnors nauja, papasakotą itin detaliai ir iškalbingai.

Kaskart esu dėkinga likimui už pažintis su tokiais energetiškai pilnais žmonėmis – upėmis, atplukdančiais į kasdienybę optimizmą – viskas bus gerai, o jei ne – tiesiog paskambink ir viską sutvarkysim! :) Bent jau finansinius klausimus – tai tikrai. :)

Su tokiu žmogumi ir kūrybinis procesas vyko super sklandžiai, intuityviai. Netgi pavyko įvesti šiokių tokių paslapčių! :) Jei niekam nesakysite – pažiūrėkite dar kartą į logotipą ir jei Jums atrodys, kad jo viršuje pūpso dvi raides B ir K, pažiūrėkite dar kartą! Ten slepiasi Editos Krukienės inicialai! Sėkmei įtvirtinti. :)

Ką dar bepridurti – visada sakiau – eikit iš savo darbo, jei jis Jums nepatinka ir darykite tai, ką norite. O jei trūksta drąsos ar priemonių – tiesiog pasiruoškite tinkamą amuniciją – grafikos dizainerį verslo įvaizdžiui jau pažįstate ( :D ), dabar žinosite ir apie pačią geriausią buhalterę Vilniuje. :)

P. S. Baltų Knygų svetainė dar ruošiama. Žinote – fofosesijos, tekstukai, niuansėliai – dar truputį yra ką paveikti. :)

Kitas projektas