Image
Top
Navigation

DOMIBUSTA identitetas

Logotipas, svetainė, lauko iškabos, vizitinės, skrajutės.

Logo-1

Untitled-3

Skrajutės, firminiai vokai, antspaudai, papildoma grafika

Domi-svetaine

svetainė

Foto-2

Foto-4

Lauko iškaba, langų lipdukai

Klientas:

Ineta Šidlauskienė

Data:

2015 pavasaris

Atlikti darbai:

Logotipas, svetainė, lauko iškabos, vizitinės, skrajutės

Aplankyti svetainę
facebook
APIE PROJEKTĄ:

Iki dabar Šiauliuose buvo salonas, pavadinimu “Užuolaidų studija”. Viduje – stilingas, skandinaviškas, naujoviškas, su didelėm ambicijom ir dar geresnio skonio savininke prieš akis. Iš išorės – be charakterio, išsikvėpęs, nematoma iškaba ir dar labiau nesuprantama veikla. Kai vidus absoliučiai prieštarauja išorei, harmoningam buvimui reikia keisti arba viena arba kita. Akivaizdu, mes pasirinkome pakeisti išorę tam, kad nebeliktų šydo dengiančio turiningą ir tikrai turtingą vidų.

Tokiu būdu “Užuolaidų studija” kaip kątik gimęs ir to vertas vaikas gavo vardą ir buvo juo pakrikštytas. Domibusta – senai savininkės Inetos kišenėje nešiotas raidžių rinkinys, buvo ilgai slepiamas, todėl vos gavęs proga išvysti dienos šviesą – logotipe užsirašė itin lengvai, paprastai, organiškai. Taip po truputį iš studijos darėm “žmogų” arba bent jau į jį panašų. :)))

Rasti įėjimą į Domibustą pasirodė taip pat gana sudėtinga, todėl ant jų langų iš gatvės pusės užklijavom didelius, visą lango plotą užimančius lipdukus ir taip vizualiai atskyrėme būtent Domibustos teritoriją. Tiek, kiek buvo įmanoma, didelį, pakabinome ir pavadinimą. Tariamės ir dėl iškabos ant lauko durų ir tokiu būdu džiaugiamės kaip grafikos dizainas gali padėti spręsti komunikacijos problemas.

Renkam like’us Facebook’e ir dalinamės su draugais – jie dirba visoje Lietuvoje!

Kitas projektas