Image
Top
Navigation

MŪZI PARDUOTUVĖS IDENTITETAS

Parduotuvės Šiauliuose logotipas, tekstai, vitrinos, etiketės, vizitinės kortelės, antspaudai.

Kartais tereikia trumpam atsitraukti, įkvėpti gryno oro ir priminti sau, kuo norėtum būti, kokią svajonę turi ir ką gali padaryti dėl jos dar šiandien.
MŪZI Fasadas

Parduotuvės fasadas

Gyvenimas susideda iš sutiktų žmonių ir kartu su jais nuveiktų gražių dalykų. Susitikit ir pradėkit kurti. Dalinkitės aistra, o jei pritrūks įkvėpimo, į pagalbą pasikvieskit mūzas.
Vizitinė kortelė
Vizitine2
Stampas
Untitled-1
Untitled-1
Untitled-2

Klientės:

Dovilė ir Gabrielė

Data:

2013 kovas

Atlikti darbai:

Logotipas, vitrinos, interjero konsultacijos, antspaudai, vizitinės kortelės

facebook

APIE MŪZI SPAUDOJE

APIE PROJEKTĄ:

Merginos, pavargusios nuo įprastų nuobodžių darbų, niūrių Šiaulių nuotaikų ir aplinkinių bambėjimo, nusprendė iš esmės pakeisti savo gyvenimus ir imtis veiklos, apie kurią abi seniai svajojo. Sužavėtos lietuvių amatininkų, dizainerių, laisvų menininkų talentais jos sumanė prekiauti jų darbais nuosavoje parduotuvėje miesto centre. Netrukus atsirado ir tinkama nuomai vietelė, tiesa, labai pavargusi ir apleista. Triūso buvo iš tiesų nemažai – dažomos sienos, viena iš jų tapetuojama senos knygos puslapiais, įrengiamos lentynos, restauruojamos palėpėj rastos kėdės…Stebint merginų entuziazmą ir kūrybiškumą, mano galvoje po truputį dėliojosi tekstai, dabar iš toli šviečiantys ant vitrinų langų ir vizitinių kortelių. Esu laiminga, turėjusi galimybę realizuoti savo viziją, grafinio dizaino pagalba kreiptis į nusiminusius praeivius ir įpūsti bent nedidelį debesėlį optimizmo, galbūt kažką įkvėpti pokyčiams. Mano žiniomis, verslas šiandien merginoms sekasi puikiai, o žmonių nuomone parduotuvė tapo centrinės gatvės jaukumo ir šilumos žiburėliu.

Kitas projektas