Image
Top
Navigation

VESTUVIŲ SPAUDA SU ORCHIDĖJOM

 

Orchidejos

Orchidejos1

KVIETIMAI

Nuotraukos perziurai_426

STALO NUMERIUKAI. FOTO: DOYOU PHOTOGRAPHY

Nuotraukos perziurai_427

VARDO KORTELĖS – ŽIEDAI SERVETĖLĖMS. FOTO: DOYOU PHOTOGRAPHY

Nuotraukos perziurai_422

SĖDĖJIMO PLANAS. FOTO: DOYOU PHOTOGRAPHY

Nuotraukos perziurai_432

SALDUMYNŲ STALAS. FOTO: DOYOU PHOTOGRAPHY

Nuotraukos perziurai_436

FOTO: DOYOU PHOTOGRAPHY

 

Klientė:

Vestuvių planuotoja Laura Vagonė iš “Lapės vestuvės”

Data:

2014 vasara

Atlikti darbai:

Kvietimai, stalo (vardo) kortelės – servetėlių žiedai, sėdejimo planas.

Skaityti Lapės įrašą
APIE PROJEKTĄ:

Šias gražias vestuves išssamiai ir kaip visada labai rišliai ir taisyklingai aprašė pati vestuvių planuotoja, todėl man belieka pakalbėti nebent apie pačią spaudą ir jos subtilybes.

Man visada labai patinka iššūkiai, kaip sakoma “pati prisigalvoju sau darbo”, kad tik tobulėčiau savo profesijoje, sužinočiau daugiau apie galimybes sukurti kokybiškus popierinius reikalus. Taip atsirado ta orchidėja ant voko – lyg atspausdinta (bet neatspausdinsi ant tamsaus voko), lyg priklijuota (bet tai o kaip iškarpysi kontūriuką), lyg šilkografija padengta (bet tai kaip brangu dengt šitiek spalvų). Po kelių panašių projektėlių aš įsimylėjau Tado Vėbros dailės dirbtuves ir ten dirbančius Laurą, Saulių ir Joną. Po kelių tokių išbandymų, jie jau priima mane su šypsenom, nebyliai sakančiom – “ką šįkartą sugalvojai”. :) Aš gi visuomet pas juos važiuoju su žinojimu, kad viskas įmanoma. :) Linkėjimai Jums, brangieji, be Jūsų geranoriškumo, būtų mažiau laimės mano ir nuotakų širdyse. :)

Tikrai labai myliu popierių, tiek, kad vokus ir specialius viršelius su kišenėlėmis užsakiau iš Užusienia – ten gražesni nors tu ką. Ir spalvų pasirinkimas šimtą kartų didesnis. Ir tikrai viską su visais siuntimais galima laiku spėt pagamint. :)

Papildomai vestuvių spaudai dėmesio skyrėme jau mažiau, tačiau išėjo taip pat puikiai. Tikslas pasiektas – šventės stilistika buvo vientisa ir atitiko nuotakos vidinį “aš”. O svarbiausia svarbiausia svarbiausia, kad visi tiesiog buvo ten laimingi ir linksmi, nuoširdžiai linkiu ir tokio gyvenimo jums kartu, Lina ir Audriau! :)

P. S. Dar labai ačiū visiems už pasitikėjimą, nėr geriau. :)

Kitas projektas